Lubelski sezon motocyklowy zacząć czas!


W dniach 24-26 kwietnia Lublin zostanie opanowany przez motocyklistów. Podobnie jak w ubiegłym roku zjadą się do nas wielbiciele jednośladów niemal z całego kraju. A wszystko to za sprawą II Lubelskiego Otwarcia Sezonu Motocyklowego 2009 organizowanego przez Karola i Annę Mansz, właścicieli pubu motocyklowego Rider’s Pub w Lublinie przy ul. 3 Maja 9.

Impreza odbędzie się w Ośrodku „Graf Marina” nad Zalewem Zembrzyckim w Lublinie przy ul. Krężnickiej 6.

Otwarcie Sezonu będzie miało charakter „zlotu ogólnego” podczas którego przewidziano wiele atrakcji takich jak: koncerty rockowe, konkursy z cennymi nagrodami, szkolenia w zakresie pierwszej pomocy, paradę, pokazy jazdy ekstremalnej oraz Lubelski Moto-Bazar.

W ramach zlotu odbędą się m.in. zawody „strong man” motocyklistów, konkurs sprawnościowy na motocyklu połączony ze sprawdzianem wiedzy teoretycznej na temat bezpieczniej jazdy. Nagrodą w tym konkursie będzie bezpłatny kurs nauki jazdy na motocykl (na okaziciela). Ponadto wśród nagród konkursowych przewidziany jest również motocykl WSK 125.

Podczas zlotu zapewniony będzie strzeżony park maszyn, pole namiotowe, domki kempingowe, opieka przedmedyczna oraz punkty gastronomiczne.

Serdecznie zapraszamy. Z motocyklowym pozdrowieniem Karol i Anna Mansz. RIDER’S PUB LUBLIN.

MPB

EXtra Puławy nr 2